Bağ & Günen Hukuk Bürosu
Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma : 09:00 -18:00

Bağ & Günen Hukuk Bürosu

AV. GÖKÇE BAĞ

Gökçe Bağ özellikle ticaret, şirketler, iş hukuku, fikri mülkiyet ve bilişim hukuku alanlarında uzmanlık sahibidir. İlgili alanlarda dava ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, fikri mülkiyet ve bilişim hukuku alanlarında cezai süreçlerde de hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra, 2009 yılından bu yana Türk Patent Enstitüsü nezdinde Marka ve Patent Vekilliği unvanlarına sahip olup, müvekkillerinin ulusal ve uluslararası tescil süreçlerini de başarı ile yürütmektedir.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2009 yılında mezun olduktan sonra, uluslararası hukuk büroları bünyesinde;  Türkiye’nin önde gelen hazır giyim ve perakende devlerinin, sektörde lider konumda olan ilan ve e-ticaret sitelerinin, İstanbul’da bulunan birçok hastane ve alışveriş merkezinin dava ve danışmanlık hizmetlerini yürütmüştür. Sonrasında ise yabancı ortaklı şirketler bünyesinde avukat olarak yer alarak, dava ve danışmanlık hizmeti sunmuştur.

Eğitim

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi (2009)

İstanbul Köy Hizmetler Anadolu Lisesi

Yabancı Dil

İngilizce

Üyelikler

İstanbul Barosu (2009)

Türk Patent Enstitüsü Marka Vekilliği (2009)

Türk Patent Enstitüsü Patent Vekilliği (2011)

Adli Yargı Komisyonu Bilirkişilik – Fikri ve Sınai Haklar (2014)

Uzmanlık Alanları

Şirketler ve Ticaret Hukuku, Sözleşme Yönetimi, Fikri Mülkiyet Hukuku, Rekabet Hukuku, Bilişim Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku, E-Ticaret Hukuku, Marka ve Patent Tescil Süreçleri, ICANN başvuru süreçleri.